To profesjonalnie przygotowany serwis do obsługi klientów zamawiających przejazdy międzymiastowe zarówno dla instytucji czy osób prywatnych. Nieoznakowane pojazdy o wysokim standardzie jak i odpowiednio przeszkoleni kierowcy zapewnia najwyższą jakość usług.

Wysokie kwalifikacje zawodowe , znajomości języków obcych, stosowny strój, profesjonalizm i wysoka kultura osobista to cechy każdego z kierowców. Samochody klasy PREMIUM i wyższe (klasa E i S ) max do 3 lat zapewnia odpowiedni komfort i bezpieczeństwo podróżowania. W klasie PREMIUM proponujemy samochody takich marek jak Mercedes 211 , Chrysler 300C, Peugeot 508, Skoda SuperB i inne. W Klasie najwyższej oferujemy najnowsze Modele Mercedesa Klasy E 212 i S 221.

Dla grup posiadamy komfortowe VAN-y marki Mercedes VITO / VIANO 6-9 osobowe . Od kilkunastu lat z naszych usług korzysta wiele firm i osób prywatnych. Listy referencyjne z najlepszymi opiniami dają nam zadowolenie i pełną satysfakcje za rzetelna i profesjonalnie wykonaną usługę.

Zapraszamy do skorzystanie z powyższego serwisu. Informacje i zamówienia przyjmowane są pod numerami Tel. 42/6300400 , 42/6111111 oraz mail;biuro@taxinova.pl

KLASA PREMIUM
Powyzej 70 km 1.20 zł/km brutto
Samochdy max do 3 lat
Wysoki standart usług
Pojazdy klimatyzowane
Czytniki do kart płatniczych
Kierowcy mówiący w językach obcych
Skoda Superb II - 2013
Peugeot 508 - 2011
Citroen C-5 - 2011 Mercedes 211 i inne..
PŁATNOŚĆ KARTAMI KREDYTOWYMI

GALERIA

Mercedes E klasa W 212
Powyzej 70 km 1,50 zł/km brutto
Wysoki standart usług
Klimatyzacja
Tapicerka skorzana
nawigacja
TV/DVD
Lodówka
czytnik kart płatniczych
Kierowcy mowiacy w jezykach obcych
PŁATNOŚĆ KARTAMI KREDYTOWYMI

GALERIA

Vany
Mercedesy Vito i Viano ( najnowszy model)
6,7,8,9 osobowe
Tapicerka skorzana lub welurowa
Komfortowe fotele ( rozkladane )
Indywidualne oswietlenie i nawiewy
Dodatkowe klimatyzacja tylu pojazdu
Konwektorowe i postosowe ogrzewanie
DVD/TV
Czytniki do kart platniczych
Kierowcy mowiacy w jezykach obcych
PŁATNOŚĆ KARTAMI KREDYTOWYMI

GALERIA

PŁATNOŚĆ KARTAMI KREDYTOWYMI Firma Nova Taxi współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami krajowymi i zagranicznymi na terenie całego kraju. Akceptujemy karty kredytowe oraz płatność przez telefon komórkowy w systemie SkyCash.

 

 

VANY I BUSY Mamy przyjemosc zaproponowac przejazdy samochodami typu VAN od 6 do 9 osob. Usługa kierowana jest dla zarówno dla klientów prywatnych jak i firm . Przewóz grup zorganizowanych po miescie i w transferach krajowych. Zabezpieczamy imprezy okolicznościowe, bankiety, zjazdy…

ZAMÓW ONLINE

Pole obowiązkowe

SZYBKI KONTAKT

42 6111111

800-111111

601300100

Nova Taxi 2012 Wszelkie Prawa Zastrzeżone ©
Projekt & Realizacja Future in Design, Strony Internetowe, Reklama