To nowa usługa dla najbardziej wymagających Klientów. Samochody realizujące tę usługę to wyselekcjonowana grupa samochodów i kierowców spełniająca najwyższe standardy w zakresie komfortu i bezpieczeństwa.

SĄ to nowe modele samochodów o podwyższonym standardzie: Mercedes , Audi , BMW, Ford, VW i inne. Taksówki te cechuje inne oznakowanie zewnętrzne.

Posiadają jedynie firmową lampe taxi (kogut) i dyskretny napis boczny „BUSINESS CLASS NOVA TAXI 6111111”.

Samochody te nie posiadają innych oznakowań firmowych i reklam komercyjnych. Profesjonalni kierowcy mówiący w językach obcych obsłużą Państwa przy organizacji imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, zjazdów , przejazdów firmowych i innych zamówień indywidualnych.

Jeśli macie Państwo życzenie aby taki właśnie pojazd przyjechał po was należy wskazać w trakcie zamówienia wybór taksówki z tej grupy . Koszt takiej usługi jest taki sam jak normalnej taksówki plus 20 zł za dojazd. Zamówienia przyjmujemy z wyprzedzeniem 30 min. pod nr 42/6111111.

PŁATNOŚĆ KARTAMI KREDYTOWYMI Firma Nova Taxi współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami krajowymi i zagranicznymi na terenie całego kraju. Akceptujemy karty kredytowe oraz płatność przez telefon komórkowy w systemie SkyCash.

 

 

VANY I BUSY Mamy przyjemosc zaproponowac przejazdy samochodami typu VAN od 6 do 9 osob. Usługa kierowana jest dla zarówno dla klientów prywatnych jak i firm . Przewóz grup zorganizowanych po miescie i w transferach krajowych. Zabezpieczamy imprezy okolicznościowe, bankiety, zjazdy…

ZAMÓW ONLINE

Pole obowiązkowe

SZYBKI KONTAKT

42 6111111

800-111111

601300100

Nova Taxi 2012 Wszelkie Prawa Zastrzeżone ©
Projekt & Realizacja Future in Design, Strony Internetowe, Reklama