Taxi Nova ma przyjemność zaproponować Państwu usługi taxi w zakresie przewozu osób i bagażu na dogodnych warunkach . Samochody renomowanych marek zachodnich, limuzyny VIP, busy, autokary i pojazdy dostawcze . Specjalizujemy się w świadczeniu bezgotówkowych usług dla Firm. Przy podpisaniu umowy o wzajemnej współpracy oferujemy dogodne warunki cenowe w bezgotówkowych rozliczeniach z odroczonym terminem płatności . Systemy rozliczeń dostosowujemy indywidualnie wg potrzeb kontrahenta. Weryfikacja osób uprawnionych, imienne karty na okaziciela, limity kont rozliczeniowych czy wewnętrzne podziały na grupy rozliczeniowe to podstawowe cechy ułatwiające klientom kontrole nad rozliczeniami i wydatkami. Wydane kontrahentom wewnętrzne karty kredytowe taxi NOVA mają zastosowanie dla całej oferty usług we wszystkich obsługiwanych przez nas miastach. Satysfakcje i zadowolenie z korzystania z naszych usług potwierdzają wydane nam przez ostatnie kilkanaście lat referencje naszych kontrahentów. Dla podniesienia jakości usług osoby zamawiające z telefonów komórkowych otrzymują informacje sms-m zwrotnym o aktualnym stanie zamówienia. Rozliczenia bezgotówkowe to idealne i wygodne rozwiązania dla firm i instytucji które korzystają z transportów lokalnych i transferowych.

 

Powyższa forma rozliczeniowa ma zastosowanie w:

 

·Obsługa lokalna taxi
·Przejazdy transferowe ( międzymiastowe )
·Przejazdy i spotkania biznesowe VIP
·Zjazdy, delegacje, konferencje..
·Imprezy okolicznościowe
·Zamówienia indywidualne
·Pierwszeństwo przy zamawianiu taksówek
·Inne usługi na życzenie klienta
·Zbiorcze faktury VAT wraz z specyfikacja przejazdów

 

Zapraszamy do skorzystania z z bezgotówkowych usług naszej firmy. Kontakt bezpośredni 42/6300400 biuro@taxinova.pl


 

 


PŁATNOŚĆ KARTAMI KREDYTOWYMI Firma Nova Taxi współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami krajowymi i zagranicznymi na terenie całego kraju. Akceptujemy karty kredytowe oraz płatność przez telefon komórkowy w systemie SkyCash.

 

 

VANY I BUSY Mamy przyjemosc zaproponowac przejazdy samochodami typu VAN od 6 do 9 osob. Usługa kierowana jest dla zarówno dla klientów prywatnych jak i firm . Przewóz grup zorganizowanych po miescie i w transferach krajowych. Zabezpieczamy imprezy okolicznościowe, bankiety, zjazdy…

ZAMÓW ONLINE

Pole obowiązkowe

SZYBKI KONTAKT

42 6111111

800-111111

601300100

Nova Taxi 2012 Wszelkie Prawa Zastrzeżone ©
Projekt & Realizacja Future in Design, Strony Internetowe, Reklama